Brazylijska akademia futbolu

Więcej niż zajęcia piłkarskie dla dzieci

Piłka nożna dla dzieci 5-7 lat

W naszych szkółkach piłkarskich, w najmłodszej grupie, wykorzystujemy naturalne predyspozycje dzieci czyli swobodne i radosne podejście do piłki nożnej. W tym okresie nasze zajęcia piłkarskie dla dzieci skupiają się na koordynacji i poprawie ogólnej sprawności ruchowej. Dodatkowo już na tym etapie zauważamy indywidualne umiejętności i zaczynamy je rozwijać.

Piłka nożna dla dzieci 7-9 lat

Piłka nożna dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim ćwiczenia i zabawy, podczas których dzieci poznają podstawowe techniki piłki nożnej. Kontrola piłki, prowadzenie piłki, zmysł obserwacji, orientacja przestrzenna, strzały, samodzielne i szybkie podejmowanie decyzji to główne umiejętności, które szlifujemy na tym etapie szkółek piłkarskich.

Piłka nożna dla dzieci 9-13 lat

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie dla dzieci w najstarszej grupie to doskonalenie techniki. Rozwijamy obunożność, szybkość zawodników, orientację przestrzenną, pracujemy nad zmianami tempa i kierunku gry. Do treningu wplatamy podstawy techniki gry zespołowej – gramy w różnych ustawieniach, od 1 na 1, do 7 na 7.

Brazylijska piłka nożna dla dzieci

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie w kompletny sposób przygotowują dzieci do dalszej gry w piłkę nożną. Dzięki użyciu specjalnych piłek o większej wadze i mniejszym stopniu odbicia, nasi zawodnicy mają nawet o 600% więcej kontaktów z piłką niż w przypadku tradycyjnej futbolówki. Zawodnicy BSS, który przeszli wszystkie etapy treningowe, cieszą się grą w piłkę nożną, są wyszkoleni technicznie na wielu płaszczyznach piłkarskiego rzemiosła, potrafią podejmować świadome i efektywne boiskowe decyzje, są mentalnie dojrzali do poznawania trudniejszych, taktycznych zagadnień a także do podjęcia poważniejszej sportowej rywalizacji.

Poznaj opinie o zajęciach

bss-akadamiea-pilkarska-01-carlos-alberto

Nie mogę uwierzyć w to, co widzę w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich. To coś zupełnie innego i wyjątkowego. Myślę, że ten program przyniesie wiele korzyści dla piłki nożnej i dla dzieci w ogóle. Wpłynie na przyszłe pokolenia na całym świecie pod względem społecznym, fizycznym oraz w obszarze piłkarskiej techniki.

Carlos Alberto "Capita" Torres

reprezentant Brazylii (ur. 17.07.1944 – zm. 25.10.2016)

bss-akadamiea-pilkarska-02-michael-owen

Cała idea Futebol de Salão naprawdę mnie interesuje, ponieważ jest to zupełnie inny sposób nauki gry w piłkę nożną. W Brazylii robią to od lat i są jednym z najlepszych zespołów na świecie. Myślę, że Anglicy muszą znaleźć w tym coś, co popchnie ich piłkę do przodu.

Michael Owen

reprezentant Anglii

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to wielka idea. Są świetnym sposobem, aby dzieci rozpoczęły swoją przygodę ze sportem, a przy tym dostarczają frajdy i pozytywnej energii. Uważam, że w dzisiejszych czasach dzieci powinny więcej ćwiczyć, a te szkółki są idealne na start. W mojej opinii Brazylijskie Szkółki Piłkarskie zostawiają konkurencję daleko w tyle. Jeśli dzieci już młodości naucza się radości z gry, jestem pewna, że będą zaangażowane w sport przez całe życie.

Nell McAndrew

modelka i amatorka sportu

bss-akadamiea-pilkarska-04-kristian-willson

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie dały mi świetne wprowadzenie do kariery trenerskiej i otworzyły mnie na wiele rzeczy w grze. Z osobistego punktu widzenia praca w ramach franczyzy pozwoliła mi także doświadczyć wielu innych ważnych aspektów, takich jak budowania relacji z dziećmi, stawania się dla nich kimś w rodzaju nauczyciela, a także prowadzenia biznesu pod kątem marketingu i zarządzania czasem.

Kristian Wilson

trener od przygotowania wydolnościowego New York City FC